Nasi partnerzy

 

Grupa Johnson & Johnson należy do czołówki światowych firm działających w sektorze ochrony zdrowia i konsumenckim. Oferuje sprzęt medyczny i diagnostyczny, leki oraz kosmetyki. Ich zaawansowane technologicznie rozwiązania są wykorzystywane w szpitalach, gabinetach lekarskich oraz na salach operacyjnych na całym świecie.


W Polsce działają jako Johnson & Johnson Poland oraz Janssen-Cilag Polska, a swoją ofertę kierują do sektora medycznego, farmaceutycznego i konsumenckiego. Część medyczna firmy oferuje produkty mające zastosowanie w takich jednostkach ochrony zdrowia, jak szpitale i gabinety lekarskie. Z tej oferty korzystają specjaliści różnych dziedzin medycyny m.in. lekarze chirurdzy, ginekolodzy, ortopedzi, neurochirurdzy i kardiolodzy. Oprócz wyrobów medycznych i urządzeń diagnostycznych oferuje również soczewki kontaktowe i glukometry. Część farmaceutyczna, obejmująca leki wydawane na receptę, jest w Europie reprezentowana przez firmę Janssen. Z kolei część konsumencka Johnson & Johnson oferuje szeroki wachlarz znanych na całym świecie produktów kosmetycznych i pielęgnacyjnych dla dzieci i dorosłych, oraz szeroką gamę leków dostępnych bez recepty.


Jedną z najważniejszych i najbardziej innowacyjnych franszyz w ramach Johnson & Johnson jest Biosense Webster, działająca w obszarze szeroko rozumianej kardiologii, ze szczególnym uwzględnieniem elektrofizjologii. W ofercie Biosense Webster znajdują się elektrofizjologiczne niefluoroskopowe systemy trójwymiarowego mapowania i wizualizacji komór serca w czasie rzeczywistym, generatory prądu o częstotliwości radiowej oraz pompy infuzyjne. Biosense Webster oferuje także lekarzom pełen asortyment cewników diagnostycznych i ablacyjnych, co pozwala lekarzom na dobór cewnika optymalnie dostosowanego do anatomicznej budowy pacjenta, a przez to maksymalizację efektu terapeutycznego. Biosense Webster udostępnia także lekarzom-specjalistom szeroką gamę produktów stosowanych w diagnostyce i terapii złożonych zaburzeń rytmu serca, takich jak migotanie przedsionków lub częstoskurcz komorowy. Oprócz działalności biznesowej, firma od lat prowadzi szeroko zakrojone aktywności z zakresu edukacji profesjonalnej, mające na celu wsparcie kształcenia ustawicznego lekarzy kardiologów oraz podniesienie jakości opieki zdrowotnej nad pacjentem kardiologicznym w Polsce.


 

Bayer: Science For A Better Life
Bayer to międzynarodowa firma działająca w trzech kluczowych obszarach: ochrony zdrowia, środków ochrony roślin i wysoko specjalistycznych materiałów. Bayer, jako firma-wynalazca, wyznacza trendy w obszarze badań. Produkty i usługi firmy Bayer mają na celu przynoszenie ludziom korzyści i ulepszanie jakości ich życia. Jednocześnie, firma Bayer tworzy wartość poprzez innowacje, wzrost i zapewnianie wysokich zysków. Będąc firma odpowiedzialną społecznie, Bayer przestrzega zasad zrównoważonego rozwoju i działa jako odpowiedzialny społecznie i etycznie korporacyjny obywatel.


 

Centrum Medyczne KARDIOSYSTEM to placówka, która istnieje od 2012 roku i na chwile obecną posiada 3 Oddziały na terenie Warszawy i okolic. Oferują szeroki zakres usług medycznych na najwyższym poziomie oraz pełną diagnostykę medyczną. Lekarze pracujący w Centrum Medycznym Kardiosystem to cenieni fachowcy o bogatym doświadczeniu praktycznym i licznych osiągnięciach naukowych. Ponieważ na co dzień pracują w szpitalu, mają dostęp do najnowszych metod diagnostyki i leczenia, a tylko wczesna diagnostyka oraz optymalna terapia zapobiegają groźnym dla zdrowia i życia przewlekłym powikłaniom.


 

Boehringer Ingelheim jest grupą firm działających na całym świecie, od wielu lat zaangażowanych w badania naukowe i poszukiwania nowych produktów, stanowiących znaczący postęp w medycynie i weterynarii oraz podnoszących jakość życia ludzi i zwierząt. Jest jedną z 15 wiodących firm farmaceutycznych na świecie.

Boehringer Ingelheim prowadzi prace badawczo-rozwojowe, produkcję i sprzedaż innowacyjnych produktów leczniczych o wysokiej wartości terapeutycznej, przeznaczonych do stosowania w medycynie i weterynarii. Naszym celem jest służenie chorym i środowisku medycznemu poprzez badania nad mechanizmami chorób oraz rozwój nowych leków i terapii.
W Warszawie siedzibą Boehringer Ingelheim jest biuro na terenie Mokotów Business Park.


 

Zespół Kreacji i Produkcji Audiowizualnej OKO I UCHO to agencja specjalizująca się w małych formach filmowych na potrzeby telewizji i Internetu.

Zdobywcy tytułu Kampanii Społeczniej Roku 2012 za kampanię o słowostworach.

Koproducenci dwóch filmów fabularnych - "Wszystko płynie" reż. Dziomdziora/Iwanow (2011) oraz "Wołanie" reż. Dudziak (2014).


Medtronic Inc. z siedzibą w Minneapolis jest globalnym liderem w dziedzinie technologii medycznych. Z leczenia przy użyciu oferowanych technologii korzystają pacjenci cierpiący na choroby układu sercowo-naczyniowego, cukrzycę oraz choroby neurologiczne i układu mięśniowo-szkieletowego.

We współpracy z wiodącymi klinicystami, badaczami i naukowcami na całym świecie, firma Medtronic oferuje najszerszą gamę innowacyjnych technik medycznych do stosowania w interwencyjnym i chirurgicznym leczeniu chorób układu krążenia oraz zaburzeń rytmu serca. Firma Medtronic dokłada wszelkich starań, aby jej produkty i usługi miały kliniczną oraz ekonomiczną wartość dla świadczeniobiorców i świadczeniodawców systemów ochrony zdrowia na całym świecie.

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej..