Spis artykułów:

Szanowni Państwo, 

 

zapraszamy do pobrania materiałów edukacyjnych po spotkaniu edukacyjnym, które odbyło się 27 lutego w Instytucie Kardiologii nt. niewydolności serce, które poprowadził dr Wojciech Nowak z Kliniki Intensywnej Terapii Kardiologicznej IK. 

 

wykadns-sercedlaarytmii-udostepnione_1396760.dat

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami z ostatniego spotkania edukacyjnego dla Pacjentów Serca dla Arytmii, które odbyło się 19 grudnia 2017 roku. Wykład poprowadziła dr Małgorzata Kuzin z Instytutu Kardiologii w Warszawie. 

 

KLIKNIJ:

POBIERZ

Ogniem czy lodem- która metoda ablacji jest najskuteczniejsza?

Według WHO termin kardiomiopatia obejmuje każdą chorobę mięśnia sercowego związaną z upośledzeniem jego funkcji, której nie towarzyszą wady wrodzone, nadciśnienie tętnicze i płucne lub nieprawidłowości naczyń wieńcowych. Główną cechę kardiomiopatii stanowi uszkodzenie mięśnia sercowego z towarzyszącym przerostem, powiększeniem i zesztywnieniem komórek mięśniowych.

 

Wysiłek fizyczny najlepszym, co możesz zrobić dla swojego serca! 

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej..